top of page

Psikolojik Hizmetler

Her Adımda Yanınızdayız

Terapi Ofisi

Genç Yetişkin terapi

Daha Sağlıklı Daha Mutlu Bir Siz

Terapi seanslarımızda mevcut sorunlarınızı çözmeye ve olumlu düşünce ve davranışlar geliştirmeye odaklanırız. Tepkilerinizi "yeniden şekillendirmenize" yardımcı olacağız ve yaşamın zorluklarıyla baş etmenizi sağlayacak değerli araçlar sunacağız. Kişiselleştirilmiş Özel Danışmanlık seanslarımızı yararlı ve ilham verici bulacağınızdan eminiz. Randevu almak için bize ulaşabilirsiniz.

Distanced Couple

Çift Terapisi

Farkındalık

Son zamanlarda kendinizi moralsiz hissediyor, hiçbir şeyden keyif alamıyor musunuz? Bir uzmandan yardım alma zamanı gelmiş olabilir. Çift Terapisi seanslarımız, danışanlarımızın hayatlarının en karmaşık ve zorlu durumlarına karşı dahi olumlu tutumlar geliştirmelerine yardımcı oluyoruz. Siz de hayata güzel tarafından bakmayı öğrenmek isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

İletişime Geçin
Mezuniyet tokalaşma

Eğitim Koçluğu

Sağlıklı Çalış

Gerektiği kadar iyi çalışamıyorsunuz ? Mevcut programlar size uyum sağlamakta zorluk mu yaşatıyor ? Her bir bireyin hedefleri ve hayalleri vardır. Bu hedef ve hayallerin gerçekleşmesi üzerine bizler çaba ve gayret gösteriyoruz. Peki hiç düşünüyor muyuz ki bu hayal ve hedef doğrultusunda çizdiğimiz yol ne kadar doğru. Sizlerle birlikte bu doğru yolu bulmaya hazırız. Peki ya siz ?

Boş Sandalyeler

Grup Terapisi

Yalnız Değiliz

...

Hizmetlerimiz: Hizmetler
bottom of page